Profesjonalne zabezpieczenie firmy, magazynu, sklepu czy instytucji przed włamaniem, kradzieżą lub wandalizmem jest dziś koniecznością. Każda firma może w najmniej oczekiwanym momencie paść ofiarą przestępców dążących do szybkiego zarobku. Dlatego inwestycja w nowoczesne systemy alarmowe jest bardzo rozsądnym zabezpieczeniem swojego mienia przed skutkami działalności rabusiów. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy.

Poprawnie zainstalowany alarm jest niemal niemożliwy do obejścia i radykalnie ogranicza ryzyko związane z włamaniem czy kradzieżą. Zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksowym montażem systemów alarmowych w rozmaitych miejscach i dla klientów o różnych potrzebach. Zawsze jednak stawiamy na pełen profesjonalizm i korzystamy wyłącznie z urządzeń cenionych dostawców, jak ABAX, SATEL lub ROPAM. Dysponujemy wszelkimi elementami niezbędnymi do stworzenia w pełni skutecznego systemu alarmowego. Zakładamy sygnalizatory, czujniki, centrale i sterowniki, okablowanie, niezależne zasilanie, moduły GSM itd. Tworzymy systemy przewodowe oraz bezprzewodowe. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne i fachowy konsulting.

Obszar działania firmy Pomatech jest dość rozległy i obejmuje miasta takie jak: Skierniewice, Sochaczew, Warszawa, Łódź, Łowicz, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i Piaseczno. 

KONTAKT

Telefon
501 654 327
E-MAIL
pomatech@pomatech.pl
Siedziba główna
SOCHACZEW
ul. Hugo-Badera 4
Siedziba 2
SKIERNIEWICE
ul. Nowobielańska 21
NIP
837-146-24-20

ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI DO 200 km