Nowoczesny monitoring to obecnie standardowe rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na terenie ich zakładów. System monitoringu doskonale sprawdza w różnego rodzaju przedsiębiorstwach produkcyjnych, hotelach, na parkingach strzeżonych, w małych sklepikach oraz sklepach wielkopowierzchniowych, jak również w szkołach i instytucjach. To także dobre wyjście dla właścicieli domów i posiadłości obawiających się o bezpieczeństwo swojej rodziny i mienia. Firma Pomatech wychodzi naprzeciw zróżnicowanych oczekiwań swoich klientów oferując szybki i stosunkowo niedrogi montaż monitoringu IP oraz HD-TVI.

Dobór wysokiej klasy sprzętu renomowanych producentów oraz profesjonalny montaż zapewniają niezawodne i optymalne działanie systemu monitoringu. Poszczególne montujemy uwzględniając dobrą widoczność kluczowych miejsc czy kąt padania światła, a także jak najmniej inwazyjną ingerencję w wykończone wnętrza budynków.

Nagranie z monitoringu może przydać się w różnych sytuacjach, zwłaszcza gdy zachodzi potrzeba ustalenia sprawcy kradzieży, zniszczenia mienia czy pobicia. Ponadto często sama obecność kamer monitoringu zniechęca potencjalnych rabusiów do dokonania niedozwolonego czynu. Monitoring świetnie sprawdza się także w celu kontroli pracowników i jakości ich pracy.

Firma działa na terenie wielu miast i miejscowości, głównie w promieniu ok. 200 km od Skierniewic. To m.in. Sochaczew, Warszawa, Łódź, Łowicz, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i Piaseczno.

KONTAKT

Telefon
501 654 327
E-MAIL
pomatech@pomatech.pl
Siedziba główna
SOCHACZEW
ul. Hugo-Badera 4
Siedziba 2
SKIERNIEWICE
ul. Nowobielańska 21
NIP
837-146-24-20

ZASIĘG DZIAŁALNOŚCI DO 200 km